| Souvenirs a întrebat:

Hello, ce mai faceti TPU?:* Hey. uite am o intrebare foarte "importanta" laughing Stiti jocuri cu lumi virtuale online, fara instalare, repet, fara instalarebatting eyelashes, cum e WoozWorld, SmallWorlds, MigoLand etc.etc. Va rog mult, raspunsul bun castiga fundita :*. Scuzati categoria, e cea mai vizionata, intelegeti voihee hee

Răspuns Câştigător
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Ourworld big grin sau daca vrei actiune cu nave in spatiu etc (porcari) laughing darkobit

| Souvenirs explică (pentru BlackAngelOfFire):

Ms mult de totlove struck este ft tare.THX:*

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru Souvenirs):

Care ai ales? big grin

| BlackAngelOfFire a răspuns (pentru Souvenirs):

Daca ourworld buna alegere update in fiecare zi chesti noi in fiecare saptamana in curand un oras nou etc big grin

| Souvenirs explică (pentru BlackAngelOfFire):

Dap.ourworld.da stiulaughingalegere bunaahee hee