| vikirikimiki08 a întrebat:

Hello! Ce părere aveți de fetele care vorbesc urat cu partenerii lor?! happy

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Asa avea o parere despre partenerii lor care permit asta, dar nu e cazu, se vor simti multi!

| Nemessys a răspuns:

Hm. depinde.
Adica eu daca as fi aceeasta situatie, nu as accepta. Acuma mai depinde ce, cum si cat de des zice. Daca ar zice pur si simplu in gluma gen un,, fmm", asa. odata la nu stiu cat timp si bineinteles la momentul potrivit, nu m-ar deranja. Sau ceva in engleza cum ar fi,, kys" (kill yourself = sinucide-te). Chestiile astea as putea sa le accept.

Dar de alea care zic,, du-te-n **** mea" sau,, du-te-n *** ma-tii ". Nu. sincer, nu. Ca e in gluma, ca e serios, nu pot accepta chestii de astea. Mai ales de la partenera mea. straight face

Deci parerea mea este ca sunt nista fete cam prea imature, nu prea stiu ce este ala respect si culmea ar fi ca daca ai face si tu la fel, s-ar supara, insa tu nu ai dreptul sa comentezi. Deci da. nu le suport. Adica tu sa inghiti injuraturile alea de morti si de familie ca un prost, iar tu daca-i zici ceva de genu,, du-te-n... ", da' DOAR,, du-te-n", fara continuare; nu mi s-ar parea normal sa faca ca un vulcan si peste alea sa mai adauge ceva injuraturi gen.,, ce mortii ma-tii ma injuri tu pe mine?". Habar n-am. deci mi se pare lipsa de repesc, prostie si mai ales imaturitate, din punctul meu de vedere.

Sau poate ca nu te-ai referit doar la injuraturi. Ma rog. mai poate sa fie si : prost, tembel, gogoman si altele. Mda... tot nu mi-ar conveni. Deci si la partea asta, am exact aceeasi parere. Sau mai inteleg cand zice un cuvant de asta din cauza nervilor, dar nici asta nu mi se pare normal, mai ales daca nu ai bunul simt sa-si ceara scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As zice "tarance prost crescute" dar cred ca ar fi o insulta pentru tarani. Cat despre aia care suporta asa specimene, niste fatalai.