| CinevaAnonimă a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca fetele vorbesc cu baietii despre menstruatie?

10 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ce ii asa mare chestie?

| CinevaAnonimă explică (pentru whatevernvm):

Sint oameni care considera ca este un lucru foarte urit ca fetele sa vorbeasca cu baietii despre menstruatie.

| whatevernvm a răspuns (pentru CinevaAnonimă):

Bullshit. Sunt normale discutiile de genul

| Drolja a răspuns:

Fetele vorbesc doar cu fetele despre menstruație.
Dacă o fată începe să îți povestească despre menstruație, ar fi cazul să îți pui niște întrebări.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Mi se intoarce stomacul

| corbulalbrosu a răspuns:

Intro lume civilizata, educata, moderna a devenit cat se poate de normala discutia despre dragoste, iubire, petting, preludiu, procreere, sex si in acest caz a devenit cat se poate de normal sa se discute si despre... menstruatie. Pana una alta orice prieten, iubit, sau sot trebuie sa fie in tema cu acest aspect al vietii partenerei.

| Oana92 a răspuns:

Menstruatia e un lucru normal si firesc. Nu cred ca e ok sa incepi sa vorbesti despre cate absorbante ai schimbat, dar poti sa fii convinsa ca stiu si ei despre ce se intampla.

Bine, depinde si contextul...ca daca incepi sa vorbesti despre menstruatie cu tipul cunoscut ieri s-a putea sa se uite ciudat la tine laughing

| ksaoswh a răspuns:

Nu, prea vad ceva anormal in asta. thinking

| Ema22 a răspuns:

Mi se pare foarte normal! Eu vorbesc adesea cu cel mai bun prieten al meu despre chestii de genu, iar el nu e gay laughing)

| KKsistper a răspuns:

Destul de normal, dar depinde si cu ce baiat.Consider normal prietenul/iubitul tau sa stie, el e viitorul.Am observat ca baietii se intereseaza foarte tare de perioada cind fetele au menstruatie.