| RamonaPgstai a întrebat:

Fundaalove struck cine imi zice de ce nu ma lasa sa adaug nici un prieten pe barn budy scrie ca aceasta persoana nu este prieten/a cu tine oare de ce?
si inca ceva cum se fura ouale de pe barn budy de la gaini sau rate? am incercat dar nu am reusitbig grin si cum sa dau un link sau ceva ca sa ma adauge la prieteni pe barn budy plz help me:X:X:X

1 răspuns:
| mihaimihaita20 a răspuns:

Iti scrie ca nu este prieten/a cu tine pentru ca nu il ai in lista de prieteni de la hi5 si poate ca vecinii iti fura ouale
data ti-a fost de ajutor plzz funda