| MătaSpuneCaEsteSceneQeen a întrebat:

Hello big grin vreau sa imi pun pierce in buza happy si am cateva intrebari big grin.

1.Cam cat costa un pierce in buza? happy

2. Ce salon imi recomandati din Bucuresti? happy

3. Cum sa il conving pe tata sa ma lase sa imi pun? big grin chestia este ca mama ma lasa da tata a spus ca sunt prea mica pentru un pierce acum (am 14 ani) big grin

Dau FunDoi; x

3 răspunsuri:
| ptcgrand a răspuns:

3. Intreaba-l pe tatal tau o simpla intrebare:"Tata sa ma apuc de fumat sau sa imi pun piercing in buza?"
Tu ce crezi ca v-a alege?
Daca nu-ti da voie nici una :" Pff si eu credeam ca ma lasi sa-mi pun piercingul, merge si tigara"

| loserkidz111 a răspuns:

In bucuresti.si eu sunt din bucuresti si vreau sa imi dau pierce tot in buza (ei am 15). pai e un salor la romana care se numeste 2nd face uite link aici http://www.2ndface.info/ acolo gasesti si preturi si tot. preturile pot varia. daca vi cu bijuteria ta costa 80 RON si daca iti iei bijuterie d acolo costa 100 RON bijuterie+manopera. vb cu tatal tau si incearca sa il convingi sa te lase la vara ca sa aiba piercing-ul timp sa se vindece. daca ai ziua in vara sau in apropierea veri spune-i ca nu vrei cadou de ziua ta dar sa te lase sa iti dai piercing sa il consitere ca un cadou de ziua ta, sau de ziua copilului. sper sa te ajute :D

| boogy1991 a răspuns:

1.10 ron un pierce; 2.nu e obligatoriu un salon, dau pierce-uri boogy_man 558(YM), totul steril, branule am eu