| Okia a întrebat:

Hello, de la ce mel sunt versuriile "Asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ceea ce urmeaza"? big grin

3 răspunsuri:
| bluepuff a răspuns:

Cred ca ai gresi versurile.

Nane - Baietii de acasa
http://www.youtube.com/watch?v=Qv2erYZuGOI
baietii se simt bine acasa si nu pleaca
mereu cu zambetul pe buze nu se streaza
nu-i prea intereseaza ce urmeaza

| Octavutzu a răspuns:

Ah pare a fi o melodie de'a lu Nane dar sincer nu imi pot da seama acum care dintre ele. pe net am gasit fraza asta doar la statusuri thinking dar nici o melodie... Totusi imi suna cunosut versul happy sincer am acordat 30 de min pentru a cauta dar rezultatul e 0. doar status atat sorry... :*

| Okia explică:

Multumesc, pai si eu am vazut la un status ma gandeam ca sunt dintr`o meltongue