| babbyblue1712 a întrebat:

Vreau si eu cat mai multe status frumoase ca acesta"asta mik e mereu ca zambetu pe buze nu se streseaza nu o intereseaza de ceea ce urmeaza" funditzZa love struck

Răspuns Câştigător
| Anonim_5904 a răspuns:

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune. E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Sunt frumoasă si isteatsă si toate mă invidiază... Le transmit de la distantsă că cine nu mă place e o zdreantsă!

m corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de bruneta norocoasa`

Fundita?big grin

2 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ma vrei inapoi? eu nu! nu miza pe faptul ca o data mai facut sa plang. am crescut mai amrehappy

orice ni se intampla vom fi mereu in picioare suntem gata sa va dam peste nas fara nici o ezitare

nu plange ca s-a terminat, zambeste ca s-a intamplat

eu traies-tu stai. sunt tot ce tu visezi si n-aidevil

mi-ai luat tot, dar nu-mi pasaoh go on. zambesc in continuare si asta te apasa

nu poti sa stii niciodata ce-i zace in minte. ca stie bine, se apara si te minte!

educata de destin, multe simt arat putin

eu stiu sa cred si raul il alung.eu stiu sa rad cand imi vine sa planghappy

vreau sa alerg, dar stau pe loc. ma simt nebuna, dar nu's deloc. vorbesc cu mine dar nu ma aud. as vrea sa plang si totusi rad

spui ca m-am schimbat, ca nu mai sunt la fel... dar de fapt tu nu ai ajuns sa ma cunosti cu adevarat!\

si cu cat incerc mai mult sa ma maturizez, cu atat mai mult imi place la nebunie sa fiu mikhappy

cu toate ca e mik nu te juk cu ea, pentru. ca as stiut si stie ce vreahappy

va veno timpul sa vorbim din nou whistling eu o sa rad de tinewinking iar tie o sa-ti para foarte rauhee hee [:-x]

| Maddy_6601 a răspuns:

Frumoase statushappy