| Megustaface a întrebat:

Boona TPU! Imi puteti spune niste descrieri pentru poze? Gen:Mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu o prea intereseaza ce urmeaza!

Multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| dAnA_7476 a răspuns:

Dacă mama nu ne-a facut surori a ştiut de ce.Pentru că Dumnezeu ne-a` facut cele mai bune prietene!""
Ea e langa` mine cand problemele sunt multe! Si tot e e cea care stie sa` ma` asculte!"
...Va venii si clipa Cand ma vei avea in fata si o sa`mi ceri scuze`! smug Iar eu o sa fiu ironik`! happy"
Oare chiar am gresit` cand am luat toata ferecirea` care mi s`a daruit fara nici o ezitare?!
Stie sa se distreze fara sa-i spui,stie sa te raneasca cand o superi`!
Vezi? Nu e trista deloc, zambeste suav, are privirea de foc.E dulce si o iubesti stii bine, dar ea nu se mai gandeste la tine`! smug"

1 răspuns:
| DjBl3ndar a răspuns:

Daca ma iubesti atunci de ce ma faci sa sufar.

Dai pup sau mor.

DND ma gandesc la Iubirea Mea!

Doar 2 cuvinte TE IUBESC!

Ma primesti? In inima ta?

P.S y love you

Pe Tine nu te intereseaza ca eu Te Iubesc!

Daca ma iubesti...atunci de ce ma faci sa plang?

Esti dulce...hi hi hi!

Locul yau e langa mine!

Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol!

BRB plecat cu vaca la benzinarie!

Pe piept am scris ca Te Iubesc!

Ce te uiti? Am si eu poze dar nu le pun!