| ~#YouKnowYouLoveMe#~ a întrebat:

Hello... fetelor am si eu o ontrebare... voi cum va imbracati la scoala?happy

13 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Eu as fi de acord sa se introduca uniforma obligatorie in scoli, prea multa "parada modeii" printre pustani...

| Aliyaa a răspuns:

Blugi, o camasa alba cu centura in talie si vesta de la uniforma(la scoala avem uniforma si trebuie sa purtam bluza/camasa alba)sadchatterbox

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Dar cum nu ma imbrac?laughing, eu una incerc sa fiu direfita aproape in fiecare zi, azi sunt cu bascheti blugi skiny`o bluza colorata, maine sunt cu cizme-machiatz stil '80, o bluza pe gat subtire, blugi...si tot asa Rar imi iau fusta ca e incomod si nici nu pre merge la scoala cu fusta de cat daca e mai lunga, In general Blugii, bluze, camasi-bascheti, cizme -joase si Accesoriile nu lipseschappyIn fond iti exprimi personalitatea si prin Haine.

| Crs a răspuns:

Depinde in ce stare ma trezesc in fiecare dimineata big grin
Tinand cont de faptul ca nu am uniforma, ma imbrac mai cum vreau.
big grin
Blugi, colanti, o bluzita mai lunga, fie cu centura in talie, o camasa cu centura, sau o bluza simpla thinking

| me_3408 a răspuns:

Pai trebuie sa am uniforma, si ce, da-o incolo big grin Ma imbrac cu ce vreau eu, ce culori vreau eu si tot asa. Chiar nu inteleg rostul uniformei big grin

| Яùxsi a răspuns:

Blugi. si bluza laughing si. cat mai normal :p

| theodoraafi a răspuns:

Cat mai normal.

blugi, adidasi, un tricou, un pulovar si in zilele cand ma trezesc mai bine dispusa(incep orele la 8)ma imbrac in colanti cu un pulovar mai lung si botine big grin

| MonicutZZa a răspuns:

Depinde de starea pe care o am in acea dimineata, daca ma simt fericita in general ma imbrac in culori vesele, cu un tricou, hanorac pe deascupra, colanti, fusta, cizme cu toc, daca sunt trista ma imbrac in culori sterse (in general combinatii de alb si maro), de ex. cu o bluza simbla, cardigan pe deasupra, blugi si balerini. Daca sunt foarte foarte binedispusa, imi port bluza preferata (pentru ca se intampla rar sa fiu foarte foarte binedispusa, o port destul de rar), e din dantela mov si are un decolteu mare (dar nu exagerat) si pantaloni/blugi skinny/pana si cizme cu toc sau botine. Daca sunt exagerat de trista, in negru total, dar cu sclipici (ca sa nu par subra, port imprimeuri sau diferitate materiale, de la transparent la lucios, dar totul negru).

| Daniutza a răspuns:

Blugi, cizme si bluza peste fund.[tongue]

| denyelle a răspuns:

Uniforma... dar e dragutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi la scoala, nu ne imbracam.de la 12 ani in sus, mai mult ne dezbracam.sau ne dezbraca ei.ca de aia e wc, de fete, si de baieti, separate.sa ne intalnim la mijloc.mai o tigara, o iarba, un oral ceva, pentru care nu scrie frumos.paaaaii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luni si marti am sportul, deci ma imbrac in trening si adidasi/tenesi.
Restu` sau cand nu facem sportu` (rar de tot), ma imbrac in pantaloni si un pulover mai gros, cizme sau opincute. Pantalonii imi este indiferent daca sunt blugi sau normali.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam uniforma la liceu happy