| SaRiNoOtZa a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa stiu si eu cat costa un bilet de tren acelerat/rapid Cluj-Ploiesti.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna

iti dau si trenurile si pretul biletelor

pretul biletelor este urmatorul :

la Rapid este de 95.1 ron - bilet intreg clasa a 2 a fara rezervare si 37.4 ron pentru student

la Accelerat pretul este de 68.4 ron tot bilet intreg fara rezervare
si doar 26.95 ron la student

acum mersul trenurilor

1. Accelerat Cluj-Napoca - Ploiesti; pleaca la 10:49 si ajunge la 20:24

2. Rapid Cluj-Napoca - Ploiesti pleaca la 20:01 si ajunge la 5:21

3. Accelerat Cluj-napoca - Ploiesti pleaca la 21:38 si ajunge la 6:52

4. Accelerat Cluj-Napoca - Ploiesti pleaca la 22:56 si ajunge la 8:02

Sper ca am facut tot posibilul sa te ajut

Succes si numai bine din partea mea iti doresc, Maryan