| illusion a întrebat:

Hello help me :-s!

Aseara am fost la majoratul unei prietene de la mine de la tara si am cunoscut un baiat M. In fine pe tot parcursul serii ma privea insistent, nu l-am luat in seama dar (eu stateam cu niste baieti si fete pe care ii cunosteam) el a venit si l-a luat pe unul din baietii din grupul meu sa vorbeasca ceva cu el. M l-a intrebat pe baiatul acela, cine sunt eu si daca poate sa se bage in seama cu mine, dupa ce a primit raspunsul care ii convenea a venit la mine, am dansat cu el, dupa el sa imbatat. Sarbatorita a fost prietena lui timp de 3 ani. M mi-a spus mie ca vrea sa fie pr meu eu i-am spus ca nu il cun si nu stiu. In fine toate bune si frumoase pana cand ma convins sa ii dau o sansa, fiind beat nu prea am stat cu el dar in schimb l-am vazut sarutandu-se cu sarbatorita si nu l-am mai bagat in seama toata seara. Azi pe mess mi-a spus ca nu are nici o treaba cu ea, in fine ea are pr pe care il iubeste foarte mult deci clar nu va fi nimic intre ea si M mai ales ca M a inselat-o. intrebarea e, sa ma vad cu el in continuare sau sa nu mai vorbesc cu el?

3 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Pai cum vine asta iti cere sa fii prietena lui si dupa se saruta cu sarbatorita...mmm mai bine stai la distanta de el...

| georgiana37 a răspuns:

Lasa'l nu ii mai da atentie mai ales ca e aloolic ca intr-o seara te poate si bate >:p

| Wowhow a răspuns:

Eu te-as sfatui sa mai iesi cu el la un date la care el sa nu se imbete si cel mai bine ar fi sa fie una in 4 cu prietena ta si iubitul ei, pentru a vedea daca M se uita cu coada ochiului la ea.winking succes1