| anonim_4396 a întrebat:

Hello! help! crying(( mi-am pierdut iubitulcrying( eu l am parasit pentru ca nu ma iubea era cu mine doar sa nu fie singur...cica vroia sa fie cu mine "forever", da asa vroia da se gandea la proasta aia cu care a fost si care l a parasit si nu mai era langa el,in loc sa mi acorde mie atentie totala, si asa m a pierdut si pe mine, o tot aducea mereu in discutie.Ce rahat! Eu il iubesc enorm dar nu mai merge ma face mereu sa sufar si banuiesc ca nu este "the one" nu asa ar fi trebuit sa mearga lucrurile...Ma enerveaza ca nu stie sa lupte pentru relatie desi ma vrea langa el.Oricum nu ma merita sincer este un idiot, nu ma apreciaza pentru ce sunt si ca am fost langa el cand aia l a lasat cu mult timp in urma, ideea e ca nu mai vreau sa fiu langa el nu mai daca printr o minune mi ar demonstra ca tine la mine. putin posibil. Vreau sfaturi cum sa-l uit, ca eu la el nu ma mai intorc decat printr o minune Dumnezeiasca.Merci

2 răspunsuri:
| Zeflemitoarea a răspuns:

Vroia să fie cu tine,, forever".
Nu este,, the one"?
laughing Tu trăieşti?

| Bєshka a răspuns:

Buna Marina.Sincer imi pare rau, ai dreptate si bine faci, nu te intoarce la el pentru ca nu te merita.Ca sa-l uiti trebuie sa vrei din tot sufletul altfel nu-l poti uita si inseamna ca inca mai tii la el putin.Totusi trebuie timp, dar daca tot nu merge fa-ti un alt iubit care sa te aprecieze asa cum esti.Bafta! O zi buna!