| FunkyGirl_3638 a întrebat:

Hello. In ultimul timp m-am schimbat mult sad, toti sunt de parere ca in rau mai ales de cand mi-am pus si pierce sad. Sunt fata. desi ma imbrac ca un baiat sad... hanorac lung, blugi negri, skateri sau tenesi colorati, sapcalove struck, ascult mult hip-hop si rapp love struck. Sincer cred ca nici nu s-ar cunoaste ca sunt fata daca nu m-as da cu putin fond de ten si rimel tongue. Stau foarte mult cu baieti, fiindca sincer nu prea ma intereseaza ce vorbesc fetele despre farduri, ce a mai aparut nou in moda etc... mi se pare mult mai interesant si ma simt in largul meu cu baieti sad. Faza e ca baietii ma vad mai mult ca un prieten o tovarasa nimic mai mult cryingsad. Imi doresc sa ma schimb sa par ma feminina dar in acelasi timp sa imi pastrezi stilul si sa schimb mai ales din atitudinea asta baietoasa sad. Nu vad de ce baietiilor le-ar place o fata baietoasa sad. of. sad
Faza e ca sunt si mai plinuta, am mai slabit si inca continuui, poate si de aicea hainele astea baietoase si atitudinea. cine stie sad.
Vreau sa fac pasul asta dar nu stiu de unde sa incep, fiindca asa nu pot ramane. un baiat... totusi. sunt fata love struck
Cum si ce sa fac?
Idei ceva...
P. S Pierceul sa nu ma punetisa mi-l dau jos ca am vazut fete feminine si cu piercewinking, pierceul il am sub buza inferioara partea stanga love struck si ma reprezinta nu as renunta la el tongue.

4 răspunsuri:
| VodkaCoca a răspuns:

Nu cred ca un piercing caracterizeaza o fata ca e buna s'au rea etc, eu de la varsta de 15 ani am inceput si in nas si in buza si in spranceana, nu toate odata pe rand, intr'adevar de cei mai invarsta esti privita cu alti ochi, oricum orice varsta ai avea daca dumnezeu a vrut sa fii fata poartate ca o fata, incepe prin a schimba imbracamintea, muzica hip'hop poti sa o asculti si imbracata de domnisoara, si eu la 15 ani tot asa ma vedeai pantaloni cu turu pana la genunchi hanorac etc, ai sa vezi ca o sa treaca si perioada asta, incepe si tu cu o vestimentatie de fata fara sapca fara skateri, incepea si tu sa mai adaugi ceva la machiajul tau de exemplu un luciu de buze, eyeliner, sa ai un vocabular decent nu de fata luata de la mahala laughing sa iti faci parul etc. Success :*

| Chellu a răspuns:

Salut! Ai putea sa renuti la sapca si daca porti blugi largi(ca minelaughing) ia-ti din aia stramtiwinking La harorac tricouri etc. nu renunta ca arata bine la blugi stramti si cam atat...o sa vezi in scurt timp efectu`
P.S. mi-ar placea sa fie si prietena mea ca tinehappy ( adica rapperita nebunalaughing)
Daca iti mai trebuie un sfat trimite`mi id`u tau si vedem daca rezolvam... PA!

| lucian_9328 a răspuns:

Incepe printr-o tunsoare noua, feminina, haine feminine, un parfum frumos.

| spiridusulVesel a răspuns:

Dami id tau si vb mai multe, PS sunt baiat si am experienta in domeniu!