| FunkyGirl_3638 a întrebat:

Hello. In ultimul timp m-am schimbat multsad, toti sunt de parere ca in rau mai ales de cand mi-am pus si piercelove struck. Sunt fata. desi ma imbrac ca un baiatsad... hanorac lung, blugi negri, skateri sau tenesi colorati, sapca, ascult mult hip-hop si rapplove struck. Sincer cred ca nici nu s-ar cunoaste ca sunt fata daca nu m-as da cu putin fond de ten si rimel. Stau foarte mult cu baieti, fiindca sincer nu prea ma intereseaza ce vorbesc fetele despre farduri, ce a mai aparut nou in moda etcoh go on... mi se pare mult mai interesant si ma simt in largul meu cu baietilove struck. Faza e ca baietii ma vad mai mult ca un prieten o tovarasa nimic mai multsad. Imi doresc sa ma schimb sa par ma feminina dar in acelasi timp sa imi pastrezi stilul si sa schimb mai ales din atitudinea asta baietoasastraight face. Nu vad de ce baietiilor le-ar place o fata baietoasa. of. cryingcrying

Faza e ca sunt si mai plinuta, am mai slabit si inca continuui, poate si de aicea hainele astea baietoase si atitudinea. cine stie.straight face

Vreau sa fac pasul asta dar nu stiu de unde sa incep, fiindca asa nu pot ramane. un baiat... totusi. sunt fata love struck

Cum si ce sa fac?

Idei ceva...

P. S Pierceul sa nu ma puneti sa mi-l dau jos ca am vazut fete feminine si cu pierce, pierceul il am sub buza inferioara partea stanga si ma reprezinta nu as renunta la el.love struck

4 răspunsuri:
| lavinia_3755 a răspuns:

Eu am idei
incearca sa gasesti pe net culoarea si parfumul caree se potrivesc cu zodia ta de ex eu sunt taur si am verde incerc sa combn nuantele de verde pentru a obtine si alt ceva si ma imbrac si cu blugi si tenisi numai ca am o iedeeuite tu le propui baietilor sa va vedeti undeva ei te asteapta acolo si uauuu te vad cu fusta scurta o bluza sexy, pierce, si pantofi draguti o sa fie...uau o sa mearga dupa tine ca albinele la mierewinking

| romyna1998 a răspuns:

Sa sti ca si eu sunt mai baietoasa si grasuta, dar eu combin stiluri de imbracaminte.De exemplu, port bluza care are tricou lipit de maneci (sper sa intelegi) dar tricoul este rosu si are stele.Manecile sunt negre.Le asortez cu o pereche de pantaloni negri pe corp si papuci maro.Imi iau un hanorac rosu cu gluga, dar nu-mi iau sapca.PS:fac aerobic si iubesc hip-hop/rapul :X

| LarisaDragomir a răspuns:

Imbracate mai mulat si fa mult sport asa o sa fi si sanatoasa si frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi cam pari feminina la cate love struck pui.laughing
oh go on
Nu trebuie sa te schimbi.
Daca asta e felul tau de-a fii.nu trebuie sa te straduiesti sa pari ceea ce nu esti.
Sunt si baieti carora le plac fetele mai baietoase.oh go on

Daca te imbraci mai "sexy" [bluze, scurte.rolling eyescacaturi] nu o sa pari decat mai.panarama.
Imbracate cum iti place dar mai adauga ceva culoare[tricouri funny sau ...nu stiu.].un machiaj subtil si un zambet finut.oh go oncred ca ajunge. kissBafta!