| nico_7937 a întrebat:

Hello...Incepe concursul toti pentru unu.Raspunsul primul si corect primeste funduurza.Deci prima intrebare:Cine are ideei de melodi in genul melodiei a lui smiley:cuvinte... Dar in romana.Si cea mai frumoasa melodie primeste fundita:X

2 răspunsuri:
| LetyKaty a răspuns:

Paula Seling_ploaie in luna lui marte, timpul

| andreeutza_2069 a răspuns:

3 Sud est -vorbe care dor, Ana Maria-ochii tai, Bambi -2 ochi caprui, Spin -amintirea ta, Alb Negru -amintiri, Cargo-daca ploaia s-ar opri, 3 Sud est-clipe, 3 Sud est -alaturi de ingeri sper sa iti placa :*:*:*:*:*: