| NobodyHeree a întrebat:

Hello lume!big grin As vrea o parere...pe acasatv e anunt de un casting(cine are voce natongue)Si vocea mea e destul de draguta, pot sa interpretez pe orcine.Deci intr-o propozitie ma pricep la actorie, dar zilele astea am racit si nu pot sa cant si nu stiu daca sa ma mai inscriu la casting.Inscrierile st pana pe 30 noiembrie si tare mi-e frica sa nu fie castingul prea de vreme si eu sa nu pot merge. Ce parere aveti? Sa ma inscriu?

4 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Dc nu? daca ai o voce draguta, daca te pricepi un pic la actorie, nu ai nimic de pierdut.nu stii niciodata ce se poate intampla, poate vei castiga ceva. du-te si aratale ce potiwinkinghee heesucces!

| Silvara a răspuns:

Eu zic sa iti incerci norocul, mai ales daca tu si cei apropiati cred ca ai o voce buna! E sansa ta, nu o rata! Si cu raceala, ia pastile, sirop, medicamente ca sa iti treaca!
Eu iti urez succes!
Pa-pa!

| NobodyHeree explică:

Multumesc de incurajare fetelor:X

| Lavinia20 a răspuns:

Partikip si eu.
mai intai te inscrii
apoi ei vor da o lista cu cei alesi. si de abia apoi o sa trebuiasca sa te duci la casting. bineinteles daca ai fost aleasa