| MaraM a întrebat:

Hello TPU ^_^
Eu consider ca am o voce draguta, dar nu pentru concursuri sau ceva de genul, inca profesorii mei de muzica ma tot chemau la concursuri si gaseam scuze la fiecare ca nu pot pentru ca consider ca nu am cea mai stralucita voce, dar pentru inceput vreau sa cant niste melodii frumoase si cunoscute, dar sa nu trebuiasca sa urc cu vocea prea mult. Imi puteti da niste melodii de genul? puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Andreutza098 a răspuns:

Incearca Lady Gaga-Aplausse
E tare piesa:**

| Bolohan_Petronela_1998 a răspuns:

Daca ai vocea joasa incearca din Lady gaga, Shakira, Beonce....sunt multe si nu pot sa scriu atata, poti incerca si melodii cantate de barbati pentru ca sunt joase...