| Ensiferum a întrebat:

Hello peoples, am primit un sms de curand si nu stiu ce semnificatie are e de fapt o intrebare care spune : "driblam si noi ceva" nu ma prind, nu am mai auzit expresia, any help?

4 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Sunt mesaje automate gratuite funny pe care le primesti. Inseamna ''iesim la agatat sau mergem sa bem''.

| DeehhCarla a răspuns:

Daca esti in reteau cosmote ai anumite optinuni la *100# cand ramai fara credit printre care mesaje funny... am primit in genul

| Ensiferum explică (pentru DeehhCarla):

In acest caz m-am prins de unde e smshee hee mersi mult

| SooRa a răspuns:

Sunt mesaje pe care le poti trimite gratis. Cum e cel cu "Utilizatorul cu numarul 07... te roaga sa il contactezi"
Accesezi *100# si ai mai multe categorii de mesaje.