| HasisS a întrebat:

Hello ppl.Sunt nou in a voastra comunitate, si nu inteleg o chestie.De ce toata lumea este obsedata sa primeasca "funda"? Mi-a scapat mie ceva? Au valorare materiala? Le pot vinde?laughing

Răspuns Câştigător
| mykkki a răspuns:

Nulaughing Sunt foarte multi pe TPU cre se intrec cu prietenii care au mai multe fundite sau vor sa devina userul anului sau chiar expert TPU! depinde:happy fundarolling on the floor

4 răspunsuri:
| Viviannnnnna a răspuns:

Pai pentru simplul fapt ca daca ai multe fundite esti user-ul anului sau expert TPU big grin iar asta te face popular big grin

| elizabeth a răspuns:

Funda - toata lumea se bate pe cel mai mic lucru dar ce sa mai zica de mancare si bani?

| HasisS explică:

Uite,imi plac ochii albastri. Daca ma inveti cum sa-ti dau ''funda'', iti dau!laughing
Dar mai raspunde-mi la o intrebare.Eu pierd ceva?thinking

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Mda este o chestie interesanta ca intr-o comunitate formata din 185024 utilizatori sa fii in topul expertilor TPU big grin dar eu nu sunt obsedat.