| anonim_4396 a întrebat:

De ce lumea de azi e obsedata de sex?

Răspuns Câştigător
| Allergikaa a răspuns:

Pai lumea a fost obsedata de sex dintotdeaunabig grin. nu cred ca e ceva nou, ceva nou e ca in zilele noastre putem vorbi deschis despre acest subiec, nu mai exista acea rusine legata de acest subiect.
E usor sa vorbesti despre orice atunci cand stai in fata unui monitor, departe de ochii apasatori, atunci cand spui ceva "rusinos".

12 răspunsuri:
| Analytical a răspuns:

Pentru ca prostii doar asta pot oferi? rolling eyes

| Ady93 a răspuns:

Nu toata lumea e, de fapt multi nu sunt, dar trebuie doar sa stii sa ii observi. Sexul e un instinct pana la urma, desigur ca toata lumea tinde sa incerce, sa se distreze, dar majoritatea oamenilor pe care ii stiu au demnitate si dorintele lor nu se manifesta prin dorinta de aia exagerata de sex.

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Poate fii din diferite motive. Este lume care nu poate traii fara sex, este lume care vrea sa fie in pas cu moda [de exemplu fete care pur si simplu vor sa faca cea ce fac prietenele lor, sau sa se dea "mari"], sau persoane care isi pot exprima iubirea foarte bine facand sex, si intr-un final devine o obsesie. fiecare persoana e diferita tongue

| m1xa3la a răspuns:

Pentru ca ei nu au ce face.nu au un loc de munca sau obligatii, sunt persoanele pe care ii tin 'mamica' in puf. din lipsa de ocupatie incearca sa f*** nervii la altii pe net sau sa profite de pustoaicele de le vad pe strada

| IonuţR1995 a răspuns:

Pai in ziua de azi sexul este un drog ca, cafeaua, tigarile s.a.m.d. Sexul e un subiect deschis acum, nu este nimeni sa nu stie macar ceva. Numai este acea rusine care te impiedica sa te exprimi fata de acest subiect.happy

| eugeniu001 a răspuns:

Nu toti sunt obsedati de sex. sunt si oameni normali in ziua de azi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt, de bani...sexul,ca si mancarea sunt cele mai usor de vandut articole( asta se crede), si toata lumea vrea sa fie un `mic afacerist`happy si sa adune bani cum poate

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Lumea de azi, lumea de mâine tot așa va fi...

| costellodonatz a răspuns:

Dar de ce ai impresia ca lumea de ieri nu era aceeasi? Sexul este o nevoie, nimic altceva...

| MaicutaMaui a răspuns:

Hai la intuneric ca te lamuresc eu.

Răspuns utilizator avertizat
| culmea a răspuns:

De sex si de bani, asa sunt oamenii.