| Draghicieladenisa a întrebat:

Hello prieteni TPU! Am si eu nevoie de niste sfaturisad! Urgent! Trec printr-o perioada de depresie si asta se manifesta prin faptul ca mananc: mult, des, orice...deja trec prin asta de 2 saptamani si nu stiu cum sa ma opresccrying! Help pls! [Nu sunt nici macar plinutza sa-mi fac griji, dar poate mai tarziu n-o sa-mi fie bine]

Răspuns Câştigător
| JustRally a răspuns:

Poate ca esti stresata.
Impune-ti niste ore cand sa nu mananci. Incearca sa te impui. cred ca te-ai si obisnuit sa mananci mul, des si orice.

1 răspuns:
| noktambul a răspuns:

Cred ca, de fapt, esti mancacioasa nu depresiva!