| lostinparadise a întrebat:

Hello!
să începem. eu vreau să studiez în afara țării. Îmi place management-ul, business-ul în general, însă nu-mi permit să plătesc taxe de școlarizare și așa mai departe.
Am căutat, însă vreau o universitate, care să-mi ofere o bursă sau ceva de genul.
Aveți idee care universitate ar putea fi una potrivită?
Vă mulțumesc.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Exista o singura modalitate sa obtii bursa la o universitate afara, sa inveti de 10 pe linie!
Si de conditia asta esti singura responsabila!
Acum sa te vad cat de dornica esti sa realizezi asta, ca-i vorba de munca ta si doar a ta!