| LoloPolo12 a întrebat:

Hello! stie careva cum te poti distra intr-o zi ploioasa ca aceasta?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca ai invita o amica/doua la tine, ar fi mai interesant, daca nu, poti apela la google cautand diferite jocuri chiar si de cultura generala/poti citi/poti face curatenie in camera ta/rezolva integrame.
O zi bunahappy

| T0T a răspuns:

Dansezi în ploaie.

| Ketch a răspuns:

Danseaza in ploaie, asculta muzica sau urmareste un serial(dr house, mesaje de dincolo, lie to me)

| addda2a a răspuns:

Buna:* Pai poti sa iti inviti 2-3 prietene la tine( cate te lasa parintii) si va uitat la filme, seriale, va machiati, faceti karaoke, jucati ceva pe calculator sau un joc de carti.Va faceti temele impreuna daca sunt colege, discutati despre ce va place voua, petrecere in pijamale, manacati ceva(concurs de gatit-cine gateste cel mai bine). Bafta:*