| username_8290 a întrebat:

Hello! Sunt clasa a8`a si as vrea si eu cateva detalii despre Liceul Matei Basarab. si anume :
cum sunt profesorii.
uniforma e obilgatorie? si daca da, sta cineva cu ochii pe voi?
un sfat : sa intru in Basarab sau nu? ^_^

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

De unde Matei Basarab? sunt atatea...

| username_8290 explică:

Bucuresti !

| abstractlove a răspuns:

Eu sunt din Basarab
Pai ce pot sa iti spun.Profesorii sunt ok, dar fiind un liceu prestigios si profesorii sunt mai pretentiosi decat in generala.Adica trebuie sa stii ceva din generala
Uniforma nu exista si nu sta nimeni cu ochii pe tine, fiecare se imbraca cum vrea. Eu zic ca Matei Basarab e o alegere buna. Poti sa te interesezi cand va fi ziua portilor deschise si sa vi sa-l vizitezibig grin. Sper sa faci alegerea cea mai bunabig grin