| DaRiUsAvA a întrebat:

Buna! Sunt in clasa a VIII-a si mi-as dori sa intru la Liceul de Informatica Grigore Moisil din Iasi. Daca ati invatat sau invatati la acesti liceu, ati putea sa-mi oferiti cateva detalii despre acesta? Cum sunt profesorii? Cum sunt colegii? E grea materia? Se poarta uniforma aceea sau te imbraci cum vrei tu? Vreau sa stiu cat mai multe lucruri. Multumesc!

4 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Buna, incearca pe facebookul liceului. Acolo mergi la tinta cu intrebarea.

| DaRiUsAvA explică (pentru dinaprilie):

Mi-aș dori sa aflu cat mai multe informatii despre colectivul din acel liceu.

| dinaprilie a răspuns (pentru DaRiUsAvA):

Se presupune ca acolo sunt si oameni din colectiv. Sau mergi pana la liceu si poate vorbesti cu vreun profesor, poate chiar cu directorul. Cred ca ce mai multe aflii de la femeia de la curatenie. Ea ii vede pe toti!

| Kalos a răspuns:

Salut! Da mi add pe insta _. kalos ca și eu am moisil pe primele 3 opțiuni.