| ray_1368 a întrebat:

Hello! Sunt rockerita si vream sa imi las parul' cat mai lung.problema e ca, cam de cateva luni m"am tuns si imi e si mai subtire firul de par. Ce as putea sa folosesc ca sa creasca mai repede?

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Buna. Daca esti rockerita nu este o regula ca trebuie sa ai si parul mare! Conteaza vestimentatia, principiile si trupele pe care le asculti! si daca vrei neaparat sa ai parul lung, uleiul de ricin e cel mai bun pentru cresterea parului.Se gaseste la plafar si costa 3 lei. Te masezi pe scalp cu o seara inainte sa faci baie la cap il lasi toata noaptea sa actioneze, iar seara speli parul bine, clatesti si coafezi ca de obicei. NU are niciun miros ciudat.

pa, pa.

1 răspuns:
| patty32 a răspuns:

Ulei de ricin, garantat!
E cel mai bun big grin