| ApofissPapaya a întrebat:

Am o problema mai ciudata. Ofer funda mare si voturi. Deci, m-am tuns, aveam parul pana la umeri. Acum am parul bob, in spate mai scurt si din ce in ce mai lung in fata. Dar cel mai jos e in fata desigur, pana unde se termina urechea. Problema mea, nu imi place deloc. Mama m-a pus sa ma tund asa. Nu am un par foarte des si firul e destul de subtire, dar totusi vreau sa creasca mai repede. Pana de Craciun, pana unde l-as avea, sau mai simplu, cat ar creste. Si ce solutii sa folosesc sa creasca mai repede? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sombrero a răspuns:

Buna! In primul rand, vreau sa iti spun ca si eu am fost tunsa asa.x_x Sincer, nici mie nu imi placea cum imi statea (ma simteam ciudat, era o schimbare prea mare si mi se parea ca nu ma avantajeaza), insa toata lumea imi spunea ca imi sta super (poate doar din politete sau chiar imi statea bine). Ideea e ca nu trebuie sa disperi, ci sa ai rabdare, caci parul iti va creste. Pai...iti va creste cam 1 cm pe luna, deci pana la Craciun vreo 3 cm, dar depinde de fiecare, poate iti va creste mai multhappy. Stai calma, ca te vei obisnui cu el asa si va incepe sa iti placa (iti spun din propria experienta:d). Bafta! Funda?happy