| Kariinaanja a întrebat:

Hello TPU! Am nevoie de ajutor am un cos maree pe fata cum sa il fac sa treaca cand mai repede? multumesccccc happy

4 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Nu-l stoarce că se va împrăştia lichidul şi vor ieşi mai multe. Poţi pune puţină pastă de dinţi pe el sau să-l freci puţin de usturoi.

| BuBuulicious a răspuns:

Ai mai multe optiuni... Da-l cu spirt sau pune putina pasta de dinti pe el. Asta il va arde happy.

| JESSARYA a răspuns:

Ai grija sa nu-l faci sa arate mai rau, lasa-l in pace si mascheaza-l cu putin fond de ten apoi unpic de pudra.

| zendaia234 a răspuns:

Buna pai daca este copt strange cu degetele de el iar daca este cos negru ar trebui sa mergi la un specialist sa til arda si nu-ti fie frica daca mergi la doctor ca nu te vea durea