| rosalinda985 a întrebat:

Hello,TPU! As dori un nume de comunitate (Facebook, normallaughing).Ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| lextar113 a răspuns:

Imi esti datoare cu o fundarolling on the floor)))))))))))0

4 răspunsuri:
| IO.oanaa <3 a răspuns:

De obicei, pe Facebook e normal sa iti pui numele tau complet, personal, deci nu trebuie sa te gandesti prea mult. E cam enervant cand vezi tot felul de nume ciudate. happy

| Roxana121 a răspuns:

E mare haus cu numele pentru diferite site-uri Dar sincera sa fiu mie imi placetongue ma plictisesc de unu si acelash nume vreau ceva fresh ceva new...asa ca te intreg foarte bine... Daca te numesti Rosalinda( dupa cum scrie aici) poti scrie Rosy sau ROSAlinda, Rosalindy rosalindA alege si tu care doresti Fundita?big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ooopss a răspuns:

Scrum Rozzzzz
Noooi Ciudaaaatziiii
Love is music
Smile for you
Zambetheee Ascunsee