| MishaQuinn a întrebat:

Hello TPU!
as vrea sa-mi deschid culoarea sprancenelor, imi fac niste trasaturi reci si urate, in schimb nu pot folosi ce nuanta de par doresc!
am auzit de apa oxigenata!
ce parere aveti? as dori sprancene castanii si le am negru inchis

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la cosmetică și cere părerea celor de acolo. Există vopsea specială pentru sprâncena, nu dai cu cea de păr.
Pa, pa.

| GeOrGy2110 a răspuns:

Sincer nu stiu cum sa iti decolorezi sprancenele, dar sfatul meu este sa nu incerci cu apa oxigenata... asta este folosita pentru dezinfectarea ranilor sau in spital la operatiile pe cap (decoloreaza parul ca sa se poata vedea rana fara sati taie parul ) nu pentru tratamente de frumusete