| uguugu a întrebat:

Hello TPU! astazi a fost prima mea zi la liceu, ca boboaca si sincer mi-a placut la nebunie. as vrea tare mult sa imi fac noi prieteni sa ma integrez...in aceeasi clasa cu mine este si o colega din generala(chiar din clasa cu mine de la vechea scoala), fata asta e genul ala care vrea sa arate ca e cea mai desteapta vrea mereu sa iasa ea in evidenta prin fumuri si fite plus ca se crede frmusetea frumusetilor(chiar daca nu e deloc asa). noile colege(suntem fete mult mai multe decat baietii) vorbesc cu cate cineva cunoscut probabil de prin fosta scoala si eu as vrea sa imi fac noi relatii, noi prietenii doar ca nu stiu cum sa ma apropii de aceste fete avand in vedere ca ele sunt legate de cineva(o persoana in principiu). eu sunt o fire amuzanta si zapacita insa am uneori tente de timiditate sau emotie nestapanita. cu toate astea astazi m-am simtit f bine si am vb cu multe fete, ne-am apropiate eu vreau insa sa fim prietene gen iesiri si din astea, chiar vrea sa schimb ceva in aceasta privinta

2 răspunsuri:
| uguugu explică:

Multumessc la fel:*love struck

| Vokii a răspuns (pentru uguugu):

Cu placere! :* si mersi.