| Fina a întrebat:

Eu de obicei sunt cam pretentioasa si nu-mi plac fitosii! Si in clasa la mine sunt putine fete care sunt fitoase. Intr-o zi mi-am facut un id cu numele unei colege(dia) si i-am dat add altei colege. (ana) Asa colega mea dia vorbea cu mine pe mess pentru ca stia ca sunt ana si era foarte apropiata si deschisa, dar daca o intreb eu pe dia ce face pe mess imi spune decat bine si ATAT!
Nu stiu dc fetele de la scoala nu prea vrea sa-mi fie prietene. O fi vreun defect de la mine? Sau trebuie sa stiu anumite lucruri sa ma integrez. A si eu sunt in clasa asta de muuuult. Va rog mullt ajutati-ma... Fundita! love struck

4 răspunsuri:
| Black_Ics_1995 a răspuns:

In prima propozitie a ta se afla raspunsul. Ai spus ca esti pretentioasa si ca in clasa la tine nu sunt fitoase. Nu ti-se pare ca aici nu se leaga ceva? Cum tie nu iti plac fitosii, poate nici lor nu le plac fitoaselewinking Incearca sa mai lasi arfele si sa fii de treabawinking

| Fina explică (pentru Black_Ics_1995):

Am spus ca nu-mi plac fitosii! adica nu-s fitoasa! Doamne... ce spun eu si ce intelegi tu...

| MariaFcsb1 a răspuns:

Te asemeni cu mine:X Sa trecem la subiect! Deci daca ai vreo problema cu una din colegele tale spune-le in fata ce au cu tine! Sau mai exista o varianta pe care am mai folosit-o si merge : Concentreaza-te pe o singura prietena dar daca vrei mai vorbesti si cu celelalte dar sa te asiguri ca fata respectiva e cea mai buna prietena a ta si ca puteti sa va spune-ti tot:X Sper ca ti-am fost de folos:*:X
Succes!:X Te puup:X

| Fina explică (pentru MariaFcsb1):

Pai mimi sa stii ca eu aveam in clasa o prietena foarte buna dar din pacate s-a mutat din oras departe. sad