| deea_1569 a întrebat:

Hello TPU! Care imi poate da si mie niste statusuri pentru fete rebele?batting eyelashesNu vreau linkuri sau de alea luate de pe google. Dau funda pentru cele mai multe si frumoase happy

2 răspunsuri:
| D33utzu a răspuns:

Toata viata mi sa cerut sa fiu normala : Nu pot!
Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu!
Du-te-ncet si vino tare pentru mine n-ai valoare!
Fetele nebune nu se vor schimba vor ramane asa!
Prea dulce ca sa fiu light
fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimic
FiTe, geSTuri sHi Tupeu…aSTa e TaLenTuL meu…Sunt o diva JmechieriTa…Hai fa paSi sHi gura miKa…K’am Surori adeVaraTe …care ‘mi Tin mereu parTe…FiTZe roZ de JmecHieriTe…pentru Tine Gura miK

I can die or live, I choose to live, to create, to rise, like the phoenixbird from the ashes once more!

҉`Sampaиia`=p~ så stea`→ pe maså.╚» peиt®u` ƒete
Stiu cå vrei`, daя nu pяea pσ†i.`. Cuм vrei †u,`:*asa vσя †σ†i`:╳
Sunt inofensivă, dar gândul meu e criminal

# După bărbat şi autobuz să nu alergi niciodată. că după o jumătate de oră vine altu

# Let me feel it, i wanna touch your skin. let me kiss it, i wanna taste the sin

# Viciul dăunează doar dacă nu iţi face plăcere!

Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

sper ca te-am ajutat... Fundita?

| SoareMicutz a răspuns:

Mie imi place f mult asta!happy

Dar il poti pune daca ai o pozza in care esti ciufulita l avut.
:Vrei freza ca a mea?-e simplu da-te la el si iti fac freza iti dau si ****"

mie imi placelaughing plz fundasad:-s