| me4ever98 a întrebat:

Hello TPU! Ce profil mi-ati recomanda sa aleg dintre filologie bilingv engleza sau mate-info intensiv engleza? Raspuns urgent please!

Răspuns Câştigător
| Zapkitu a răspuns:

Depinde ce iti place. Eu in locul tau de exemplu as alege mate-info engleza intensiv deoarece ador engleza. BAFTA!

4 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Nu ii intreba pe altii ce vrei tu. Sunt 2 profiluri total diferite. Eu sunt la mate-info, dar as fi fost mai bun la uman. Alege ceva ce iti place, nu ce se cauta. E mai important sa faci ce iti place, nu ce se plateste mai bine. Pace!

| FreakyChucky a răspuns:

Bio-chimie

| IoAlexandra a răspuns:

Mate-info, pentru ca iti deschide multe porti(poti sa dai la foarte multe facultati), dar trebuie sa iti si placa, nu sa te chinui.du-te unde-ti place, nu unde iti zicem noi(nu ne poti pune pe noi sa alegem pentru tine, adica sa-ti facem treaba)Bafta la repartizare!

| angelBlack00 a răspuns:

Mate info