| marinela92 a întrebat:

Hello TPU cine stie pagini pe facebook amuzante gen hai sa razi un pic funda :* scuze de categoria asta da e cea mai vizitatabig grinbig grinbig grinbig grin:d

Răspuns Câştigător
| nykol112 a răspuns:

DeMotival [Ro], Funny, Rade daca ai tupeu big grinbig grin

13 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună! Pagina aceasta are mai multe categori: https://www.facebook.com/......media/set/

| NoOne18 a răspuns:

Dr.Hahaha si Pingu-ro...

| didu73 a răspuns:

Heii. uite aici o pagina. are de toate. lucrurui interesante. comedii eu una o ador big grin

| florinutz009 a răspuns:

Https://www.facebook.com/RaziCatVreiSiMaiMult#!/RaziCatVreiSiMaiMult vad ca asta este nou-nouta, dar am vazut ca au nevoie de admini, poate in viitor o sa fie buna

| emma_3169 a răspuns:

DeMotival [Ro], Viata cu Bula, Miha&Ciprian.batting eyelashes

| pisicuta11puce a răspuns:

Doza de haș
Portia de ras
Hai, razi
M-a doare gura la cât am ras
Bancuri
Bancuri romanești
Pagina comediilor

| Bogdan_Constantin_1997 a răspuns:

9gag mai bune ca toate prostiile de pe fb looserilor