| Emma_1878 a întrebat:

Hello TPU big hug Am si eu o intrebare. Imi place de un tip de pe facebook. Stiu, o mare prostie, dar chiar arata bine. blushing L-am bagat in lista de messenger de pe niste id-uri "secrete" ca sa-mi fac o parere despre el. Mereu i-am spus ca ii am id-ul de pe fb, dar de fiecare data mi-a dat ignore, spunand ca sunt genul de fata care vrea sa vb cu el doar pentru ca arata bine, ceea ce partial este adevarat, pentru ca il stiu doar din poze. Acum vreau sa-l bag pe id-ul meu adevarat, dar stiu ca iar o sa-mi dea ignoresad Deci, intrebarea mea este: Ce pot sa-i spun, avand in vedere ca nu-l cunosc, astfel incat sa nu-mi mai dea delete? Si chiar vreau sa vorbesc cu el, pentru ca din ceea ce posteaza, pare o persoana foarte prietenoasa. Nu pot sa spun ca m-am indragostit de el laughing), dar e foarte dragut.Stiu...probleme de adolestecente care n-au altceva de facutlaughing Merci tuturor:*

Răspuns Câştigător
| dragosteam a răspuns:

Eu cred că ar trebui să interacționezi pe Facebook, răspunzând la unele dintre postările lui, comentându-le și încercând să intri în discuții cu el. Apoi va fi mai simplu să purtați o conversație pe chat și, ulterior, pe YM.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ciudat baiat.In loc sa se bucure ca are fane, el se supara ca e cautat pentru frumusete.Sau sarmanul de el cauta probabil dragostea adevaratabatting eyelashes
Baga-i id-ul in lista si zi ca ai facut schimb de liste de la un prieten

| PandaCrusher a răspuns:

Nu-i mai spune de unde ai id-ul lui.Sari peste subiectul asta happy.
SUCCES! happy