| Mihaela_1056 a întrebat:

Hello TPU! Dau fundita pentru un raspuns complet la intrebarea:"cum pot ajunge din Pantelimon(Cora) sau Sos.Colentina in Parcul IOR(Al.I.Cuza)? ma refer cu ce mijloace de transport si cam cate statii cu fiecare". Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din Pantelimon poti ajunge fie cu 102 (de la Cora ai vreo 8 statii), fie cu 335 si 101 (de la intersectia Pantelimon-Bulevardul Chisinau) ai 3 statii.
Din Soseaua Colentina poti ajunge cu 101 (ai 11 statii de la Doamna Ghica).