| Marynna a întrebat:

Hello TPU! De ce cand vreau sa inserez o melodie in PowerPoint >>2010(Insert-Audio-Audio from >file-melodie) mi se blocheaza programul si imi zice PowerPoint is not responding? Ce fac gresit?

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Probabil nu faci nimic greșit, însă 100% ai luat de pe net Office 2010, și este o variantă care dă erori, poate fi și un virus pe acolo.

| antimulte a răspuns:

Incearca si cu alt fisier audio, poate cel care incerci tu are ceva. Daca iti face in continuare la fel, nu e vina ta, nu faci tu nimic gresit, doar ca ai o problema cu Power pointul, trebuie dezinstalat, si reinstalat, dupa care ar trebui sa nu mai ai probleme.
BAFTA!