| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Am facut un proiect in power point 2010 si am inserat si muzica..am dat insert music from file si apoi am dat automatically si am taiat din melodie secventa care imi trebuia..acest proiect l-am prezentat la scoala si, desi avea muzica pe stick aceasta nu se auzea.o fi ca melodiile sunt mp3-uri? va rog mult dati-mi o solutie rapida sa mearga muzica, il voi prezenta maine iar si as vrea sa mearga! funda

2 răspunsuri:
| TwiXXXie a răspuns:

Pe stick aveai si powerpointu si melodia? ma refer melodia sa fie separat, daca nu o aveai de aia nu se auzea

| AliceAliceAliceAlice28 explică (pentru TwiXXXie):

Aveam prezentarea..si aveam si melodiile separat de power point