| Nedelcu_Laura_1994 a întrebat:

Hello TPU ☺ De craciun, am făcut la scoala o tombola prin care trebuie sa îi cumpăr ceva unui coleg iar el este pasionat de gaming, muzica etc... ştiu ce să îi iau. Îmi puteți da niște idei?
PS:Un cadou mai scump

2 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

laughing mai scump ar fi o consolă xbox cred dacă nu are dar e mult prea de tot așa că rămâi fie la o consolă Sony Psp sau un joc pe calculator

| CatalinaPaulaM a răspuns:

Află ce trupă/cântăreț îi place cel mai mult și fă-i rost de un poster. Chiar dacă nu găsești un poster original, poți să găsești pe internet poze cu artistul respectiv și să o scoți în format mare, o să aprecieze gestul. Apoi o cană cu mesaje filozofice sau funny, sunt la modă și în felul ăsta o să-și amintească de tine mereu când o să-i fie sete, sau imprimă pe o cană trupa/cântărețul sau jocul lui preferat, o să fie ceva mișto. Sau o bluză, la fel cu imprimeu cu o poză care să reprezinte ceva ce îi place. Sau caută-i jocul preferat și cumpără-i-l, sau CD-ul cu muzica preferată. Ceva cât mai simbolic, dar care să îi amintească de tine când îl folosește. Sper că te-am ajutat happy