| ilinca1997 a întrebat:

Saptamana viitoare avem tombola de craciun la scoala intre colegi.Nu am idei ce cadou as putea lua?!(nu stiu daca il va primi o fata sau un baiat). Ceva idei?

4 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Aunci pune un dar unisex de genul http://www.fungift.ro/......265-p.html

| Hieer a răspuns:

Pai:
o esarfa, o pereche de manusi, o caciula ( ca tot a venit iarnahappy
un ceas
bijuterii ( un lant, o bratara, o pereche de cercei)
un maimutoi

Sper ca te-am ajutat!

| ஜAliSeeஜ a răspuns:

Parerea mea :
Mai bine cumperi si tu chestii de genu...carti, cutie de bomboane in niciun caz sa nu cumperi haine sau genti etc...

| mady04 a răspuns:

Pai ai putea sa cauti prin casa ceva ce nu iti mai trebuie...dar hey. Pai ceva idei: un colier, o ciocolata, un ursulet, un pix mai frumos, calculator de buzunar, o esarfa, un carnetel...atat mi-a venit acumbig grin