| CristinaCtC a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul HTC Desire VT
Acesta- http://telefonultau.eu/products/HTC-Desire-VT-White-plus -Inc.Auto.html

Mi se pare un telefon destul de bun. Vreau sa aflu si parerea voastra.
Si pentru cei care il au, care sunt "micile " lui defecte?

3 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

As fi vrut si eu un telefon ca acesta, dar n-a fost sa fie. De obicei, marile lor probleme, in general, e soft-ul.

| CristinaCtC explică (pentru SamSon):

Cam ce probleme?

| SamSon a răspuns (pentru CristinaCtC):

Soft-ul telefonului se strica destul de des. iar de aici, incepi si ai probleme, gen: nu poti sa raspunzi, sau, ti se stinge fara sa-l atingi, sau se blocheaza des..si tot asa.