| LoloSkate a întrebat:

Hello TPU. I play woozworld and i have like 91906729 wooz. Am o gramada de coduri pentru facut wooz. Am cumparat cu bani reali. dar asta nu conteaza. Trimiteti-mi in mesaj privat datele voastre de la woozworld si spuneti'mi daca vreti si woopet-uri sau haine. Multam. Bye

3 răspunsuri:
| Sindy02Marty a răspuns:

Pai eu vreau bani wooz, dar fara sa dau bani reali.

| tbxkarinush a răspuns:

Buna si eu suntjucatoare pe woozworld nimi poti spune care e numele tau pentru ca eu nu il stiu pe dinafara ma poti ajuta sa fac wooz? te rog?

| AnkaKiss a răspuns:

Ma ia uite eu pot sa va dau o gramada de woozi mai am 90000 vrea cineva>?