| LoloSkate a întrebat:

Pentru cei care joaca woozworld am un anunt. Mai am 32 de coduri de facut wooz din 150. Mai vrea cineva sa fie bogat? Dati-mi id si parola wooz. Stati linistiti ca nu va fur nimic. Spuneti-mi doar ce haine, woopetz. vreti si se va rezolva in cel mai scurt timp posibil. Pa Pa!

15 răspunsuri:
| ellakiss0411 a răspuns:

Anuntul cu 9999 wooz nu mai exista?

| LoloSkate explică (pentru ellakiss0411):

Ba da

| ellakiss0411 a răspuns (pentru LoloSkate):

Pot avea incredere in tinebig grin>

| ellakiss0411 a răspuns (pentru LoloSkate):

Imi dai id tau de mess?

| ellakiss0411 a răspuns (pentru LoloSkate):

Email: lulu.lulu92@yahoo.com.
parola: parola

| LoloSkate explică (pentru ellakiss0411):

Ba da mai exista

| ellakiss0411 a răspuns:

Pot sa am incredere in tine?

| ellakiss0411 a răspuns:

Email:lulu.lulu92@yahoo.com
Parola: parola

| ellakiss0411 a răspuns:

Scuze ca am trimis multe mesaje

| XYZsnick a răspuns:

Buna si eu joc woozworld si mi-am facut un cont de acum cateva saptamani nu prea am intrat dar numai am niciu wooz si as vrea am vazut ca ma poti ajuta
id:alecsandra91@yahoo.ro
parola:alecsandra

| XYZsnick a răspuns (pentru XYZsnick):

Poti sterge mesajul apoi

| XYZsnick a răspuns (pentru XYZsnick):

Si daca poti vreau si eu un deadmau si wooz

| ImiPlaceMigoland a răspuns:

Buna! Eu vreau un caine husky, un urs polar si un caine mic.
800000 wooz, si o fusta fru fru, un par ( long hair with flowers) si, cam atat.

email: liliopi
parola: slincu3

| Andra_Maria_1994 a răspuns:

Iti dau linkul' de la facebooku' meu... si, da-mi cerere de pr, ca daca postez aici o sa imi fure toti contul. Oricum nu am incredere in oricine happywinking Chat. rolling on the floor

| Andra_Maria_1994 a răspuns:

Iti dau linkul' de la facebooku' meu... si, da-mi cerere de pr, ca daca postez aici o sa imi fure toti contul. Oricum nu am incredere in oricine :);) Chat. =))https://www.facebook.com/andra.neagu.946