| GlamKitty a întrebat:

Hello TPU! Imi place de un baiat de 16 ani si nu stiu ce sa fac. Eu am doar 13 si nu am curajul necesar sa ma duc la el sa vb. Ce pot face? As vrea sa faca el primul pas da nu stiu cum sa aflu daca ii place de mn

Răspuns Câştigător
| Teddyshor a răspuns:

Daca tie iti place de el nu vad ce ar conta 3 ani diferenta, incearca si vorbeste cu prieteni comuni, sau pur si simblu bagate in seama incepeti sa vorbiti intreaba l chesti de baza de ani, liceu, prieteni si de astea cu timpul poate o sa va apropiati. ai grijaa! Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau eu un sfat bun: Cresti!

| AleAlexutza12 a răspuns:

Uite ce este draguto : el este cam mare pentru tine cine stie ce ganduri are, incearac sa gasesti un tip de vreo 13-14 ani care sa iti placa. Daca nu nu astepta sa afca ala de 16 ani primul pas. Baietii sunt rusinosi incearca sa ii scrii un biletel sau sa vorbesti cu un prieten de al lui sa aflii daca te place. Oricum ar trebui sa iti faci curaj sa il inviti. Scrie-i un biletel pe acre il dai sau un sms happy Vezi tu cum faci, te descurci :* happy

SUCCES!