| anonim_4396 a întrebat:

imi place un baiat mai mare cu un an(adica de cls a 8a)care stiu sigur k ma place si el, dar nu avem nikiunu curajul sa facem primul pas...am vrea sa iau eu initiativa dar nu stiu cum sa fac...idei plizz

Răspuns Câştigător
| dienutzalove a răspuns:

Daca ai curaj baga-te in vorba cu el si incearca sa-i arati ca aveti lucruri in comun, dar nu incerca sa te schimbi.Fii tu insuti si vei vedea ca lucrurile vor veni de la sine.

4 răspunsuri:
| irina41099 a răspuns:

Daca ai adresa lui de mess intra in vorba cu el dac nu da din " greseala "peste el.

| Canndy a răspuns (pentru irina41099):

Mersi de sfat...am mai facut asta odatawinking

| skanduraaa a răspuns:

Roaga un prieten sau prietena sa il intrebe. f simplu:d

| Canndy a răspuns (pentru skanduraaa):

Toate sfaturile imi sunt de mare folos...merci mult love strucklove strucklove struck; xlove strucklove strucklove strucklove struck:X:Xlove strucklove strucklove struck; X