| MarrieMarie a întrebat:

Hello TPU! imi puteti spune si mie niste jocuri in genul lady popular? pot fi online sau de downloadat. Fundoiu'

Răspuns Câştigător
| LalLyBoOmD a răspuns:

Online:Lady Popular,Miss Bimbo,OurWorld,SmallWords,Farmerama,Webkinz, Super secret
Downaldate:IMVU, Second life (is fff faine), Sims cred ca o sa-ti placa cel mai mult! fundita plz!

| MarrieMarie explică (pentru LalLyBoOmD):

Sims stiu cum e dar nu-mi place

3 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Miss bimbo si Ma bimbo sunt cele mai tari jocuri! Sunt gen Lady popular, dar de 10000000000000000000000000 mai faine! fundita?

| Denisa_7218 a răspuns:

Online:Lady Popular,OurWorld, SmallWords, Webkinz
Downaldate:IMVU(e fff fain)
plz fundita?!