| EduardPaul94 a întrebat:

Hello TPU.nu stiu cum sa va zic. m-am cam saturat de fete.adica m-am saturat sa ma chinui sa-mi gasesc o prietenasad. nu stiu de ce. uite is clasa a 11-a si nu am avut o relatie serioasa chiar daca mi-am dorit lucrul asta sad. nu stiu ce sa mai fac.chestia asta imi da impresia ca am eu o problema sad...nu stiu care e problema.de treaba sunt de treaba.nu vorbesc pe la spate lumea sincer nu prea imi pasa de ce fac altii.chiar ma simt nasol. ce sfaturi imi dati? Funda!happy

1 răspuns:
| Rockart a răspuns:

Problema ta e că te chinui. Tu vrei neapărat o relaţie serioasă şi pari disperat. Poate din cauza asta nu ai avut până acum una, pentru că sperii fetele. Nu merge aşa. Aşteaptă şi lasă lucrurile să se întâmple firesc.