| ♥∂เxყ♥ a întrebat:

Hello TPU,puppy dog eyes Am o mare problema, am luat un virus de pe Facebook, mai exact de pe chat-ul facebook-ului, Am luat programul Malwarebytes, o scanare rapida si teoretic am scpatat de virus, insa problema este ce nu mai pot intra DELOC pe Fb. Cand incerc sa deschid pagina imi da Error. Asta se intampla doar cand incerc sa intru pe Facebook...Help mee! Funda!

2 răspunsuri:
| midnight12 a răspuns:

Am vazut pe net ca a aparut un nou virus, tot pe chat. Mai multe informatii si sfaturi pentru a te proteja pe http://it-area.info/noul-virus-de-pe-facebook/ ! Poti sa te protejezi si fara alte programe zic eu, daca sti cum se manifesta virusul.

| 1n3x a răspuns:

Sterge cookies si istoricul. daca nu, incearca cu alt browser