| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU, stiti jocul acela enervant "Flappy Bird"? eh am auzit de la prieteni ca cica tipul care a inventat jocul s.ar fi sinucis sau a fost omorat O.o, in fine vreau sa stiu mai multe detalii despre asta, mai exact un link [daca se poate si evident daca e adv]
Funda + Evaluare :*
P.s nu imi spuneti glume precum "ca cei care s.au enervat de la joc l.au sinucis" e funny laughing, dar nu ma ajuta straight face

Răspuns Câştigător
| Adriiana001 a răspuns:

Nu este adevarat. Jocul a fost lansat prin vara, dar tocmai la inceputul anului a devenit viral pe net. Inventatorul s-a imbogatit peste noapte cu aproximativ 50000$ pe zi. Dar cum sa te sinucizi cand tocmai devi bogat? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Adriiana001):

Aha laughing ..si normal ca s.a imbogatit si el si cei care vand telefoane/tablete laughing

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum naiba să se sinucidă după ce a lansat un joc pe care-l joacă toată umanitatea în momentul de faţă? Ar trebui să fie complet nebun să facă asta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am inteles, de la ''Adriiana001'' happy